Praca za granicą

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się imprezach i wydarzeniach, piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w mieście.

Praca za granicą

Postprzez Rakomtin » 10 gru 2015, o 11:52

Witam. Gdzie w internecie wedlug Was sa najciekawsze oferty pracy zagranica? Szukam podobnych portali z ogloszeniami o prace, najlepiej tylko z Europy Zachodniej. Pozdrawiam
Rakomtin

Re: Praca za granicą

Postprzez MD » 14 sty 2016, o 01:52

Ją polecam nie tyle stronę internetową, co odwiedzenie Punktu Pośrednictwa Pracy. Zajmują się doradztwem zawodowym, zamieszczają oferty pracy i pomogli wielu osobom. Można się u nich zarejestrować na miejscu, nic to nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje. Często mają informacje na temat pracy za granicą przez sprawdzone agencje pracy. PPP jest na przeciwko galerii handlowej na ulicy Warszawskiej w kompleksie budynków gdzie znajduje się biedronka. Ich stronę z ofertami pracy można znaleźć w internecie.

Pozdrawiam
MD

Re: Praca za granicą

Postprzez marom » 25 kwi 2018, o 10:41

dużo pracuje i mam coraz więcej wyjazdów zagranicznych, jestem sprzedawcą farmaceutycznym, potrzebowałam dobrej torebki do pracy, pojemnej i eleganckiej, tutaj https://e-mcklein.pl/pol_m_Torby-na-ram ... e-353.html odnalazłam niezwykłe torebki damskie <3 polecam
marom

Powrót do Imprezy? Co, gdzie, kiedy? Hobby i wolny czas