Pożyczka na firme

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się imprezach i wydarzeniach, piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w mieście.

Pożyczka na firme

Postprzez wanar41 » 7 cze 2017, o 15:34

Cześć. Ostatnio wraz z mężem utworzyliśmy własny biznes. Jestem z wykształcenie Logopedą, a co za tym idzie marzyłam o własnym kąciku pracy. Połączyliśmy wpólnie siły i oto jesteśmy. Niestety, chcąć rozwinąć działalność potrzebujemy troszke pieniedzy. Wielu znajomych polecało nam ofertę ze strony Aasa Polska. Powiem szczerze, gdy usłysząłam tak wiele pozytywnych rzeczy o niej, to nie mogłam uwierzyć. Minimum formalności i rzetelna praca osób odpowiedzialnych za kredyt. Brzmiało zachęcająco. Jesteś prawie przekonana. Również polecacie ?
wanar41

Re: Pożyczka na firme

Postprzez miloska » 28 mar 2022, o 16:47

Nie trzeba od razu zatrudniać pracowników. Można skorzystać z rozwiązań, które są dostępne tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/payroll-consulting . Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o outsourcing kadr i płac. Propozycja jest warta uwagi. Można w ten sposób naprawdę wiele zaoszczędzić. Przemyślcie koniecznie tego typu rozwiązanie. Uważam, że warto.
miloska

Re: Pożyczka na firme

Postprzez Kalina775 » 28 lip 2022, o 17:23

Szukam pomocy z tematem jak pozyskać pomoc w dotacji o środki unijne. Znalazłam tylko taki artykuł https://e-biznes.pl/jak-pozyskac-pomoc- ... =wp&r=2022 i nie jestem pewna czy to wszystko co powinnam na ten temat wiedzieć. Dotacje unijne to dla wielu firm sposób na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Upatrując w nich szansy na rozwój, warto zadbać o to, aby szanse na otrzymanie środków finansowych zwiększyć tak mocno, jak tylko się da.
Kalina775

Powrót do Imprezy? Co, gdzie, kiedy? Hobby i wolny czas