Atrakcje dla dzieci w Warszawie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się imprezach i wydarzeniach, piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w mieście.

Atrakcje dla dzieci w Warszawie

Postprzez boddekk » 28 kwi 2017, o 18:34

Interesują was ciekawe miejsca informacje co dla dzieci w warszawie jest najlepsze ? Jeśli nie wiecie gdzie zabrać swoje dziecko, warszawa atrakcje dla dzieci nie macie zupełnie pomysłu to zobaczcie na te niesamowite atrakcje w Teatrze Małego Widza których wasze dzieci już na pewno nigdy nie zapomną !
boddekk

Re: Atrakcje dla dzieci w Warszawie

Postprzez marom » 6 lis 2017, o 09:09

Hej
mogę polecić świetną stronkę z zabawami, kolorowankami, krzyżówkami i innymi ciekawymi rozwiązaniami spędzania czasu z dziećmi! Zobaczcie sami zabawy biblijne dla dzieci Wszystkie materiały można pobrać za darmo! Dużo kolorowanek i ciekawych krzyżówek pozwoli zapełnić wolny czas dla twojego dziecka!
Polecam :)
marom

Postprzez marom » 18 wrz 2018, o 09:29

hej,
długo szukałem jakiegoś fajnego zajęcia dla mojej córki, ostatnio zapisałem ją do szkoły tańca Egurrola Dance Studio! Bardzo ją polubiła! chętnie chodzi na zajęcia, ma tam dużo koleżanek i szybko się uczy! Nauczyciele są mili i pomocni, mają dobre podejście do dzieci :) Polecam postawcie na dobry rozwój swoich pociech:)
marom

Postprzez Kosmitka334 » 18 maja 2020, o 11:01

Córa znajomych też tam chodziła, ale marca siedzi w domu. Puszczą ją, jak się bardziej uspokoi.
Kosmitka334

Postprzez Donovan17 » 6 paź 2020, o 10:28

Pandemia niestety zamknęła wiele opcji, przynajmniej póki co. Oby niedługo wszystko wróciło do normy...
Donovan17

Postprzez KrólMaciuś95 » 23 lis 2020, o 15:06

Z tego co kojarzę to w Muzeum Powstania Warszawskiego często organizują coś fajnego dla dzieci. Syn znajomych był i wrócił zachwycony :) Nie wiem tylko jak teraz to wygląda, bo przez tego covida mogli ograniczyć wydarzenia
KrólMaciuś95

Powrót do Imprezy? Co, gdzie, kiedy? Hobby i wolny czas