fundacja daje siebie - opinia odnośnie ich skuteczności

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

fundacja daje siebie - opinia odnośnie ich skuteczności

Postprzez marom » 27 wrz 2018, o 09:47

Witam,
chciałabym was ustrzec przed ufaniem dla niesprawdzonych firm, działalności i fundacji. Ostatnio moja babcia była na jednym z pokazów profesjonalnego sprzętu. Po powrocie pochwaliła się nowoczesnym garnkami, powiedziała jeszcze, że przekaże mi je, jak się wyprowadzę do nowego mieszkania ;) Jednak jak to moja babcia, po kilku dniach pożałowała wydanych pieniędzy i poprosiła mnie, aby zwrócił zakupione garnki. W internecie znalazłem informacje odnośnie fundacji daje siebie, która pomaga w takich sytuacjach. Zadzwoniłem i uzyskałem szybkie informacje, jak mam postępować. Wszystko wykonałem, w taki sposób o jaki mnie poprosili i czekałem na dalsze informacje od nich. Po kilku dniach sam do nich zadzwoniłem, ale nie dobierali, nie odpisywali na e-maile ani smsy... Próbowałem kilka razy, aż w końcu się zdenerwowałem i przestałem próbować. Straciłem przez nich swój czas i możliwość zwrotu towaru.
marom

Powrót do Życie w mieście