Płytki na tarasie

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Płytki na tarasie

Postprzez lojd » 7 gru 2016, o 15:41

Co prawda niedługo zacznie się kalendarzowa zima, ale ja jestem już myślami przy wiosennym remoncie terasu. Korzystając z chwili czasu pisze posta w nadziei na jakieś inspiracje od Was. Na początku chcieliśmy zrobić taras z drewna, ale po pewnym czasie zdałem sobie sprawę, że to jednak nie będzie dla nas dobry wybór. Następny pomysł - deski kompozytowe. Teraz z kolei jestem przy pomyśle by położyć płytki które wyglądają jak kostka brukowa. Ładnie by się to komponowało, a druga sprawa, chyba jednak takie płytki są bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne i inne takie kwestie? Fajne płytki - Rockway - znalazłem na stronie http://www.paradyz.com/ Nas taras jest niewielki, ale chciałabym żeby byl spójny z resztą otoczenia i podwórkiem. Może macie jakieś pomysły też na sensowne zagospodarowanie tej przestrzeni?
lojd

Re: Płytki na tarasie

Postprzez Mia32 » 28 sie 2018, o 10:10

Płytki to bez wątpienia fajna opcja na taras, choć sama wzięłabym pod uwagę także drewno. Co więcej, myślę sobie, że warto tam zatroszczyć się także o odpowiednie oświetlenie. Szeroki wybór różnorodnych lamp, w tym chociażby oświetlenie fasadowe znajdziemy w ofercie sklepu szykownydom.com. Przy czym możemy tam skorzystać nie tylko z atrakcyjnego systemu rabatowego na artykuły oświetleniowe, ale nawet negocjować wysokość rabatów.
Mia32

Re: Płytki na tarasie

Postprzez Donovan17 » 11 lut 2020, o 12:48

zawsze możecie postawić na płytki drewnopodobne, dają efekt drewna, a nie niszczą się
Donovan17

Powrót do Życie w mieście