Strona 1 z 1

fakturowanie online

PostNapisane: 6 maja 2017, o 16:20
przez moddi
Fakturowanie online jest nowoczesną formą aktywnej automatycznej księgowości znacznie ułatwiająca pracę w firmie. Połączenie działu zamówień z fakturą pro, potem oczekiwaniem na zapłatę i wystawienie faktury końcowej, bez naszego udziału bardzo usprawnia pracę. Taką usługę możemy zamówić w ramach mKsięgowości w mBanku. O zaletach tej formy współpracy z zakresu fakturowania online dowiecie się więcej na stronie https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/firmy/post,7499,fakturowanie-online-%E2%80%93-nowoczesne-zarzadzanie-wlasna-firma.html . Myślę że to dobre rozwiązanie w sklepach internetowych i przy innych działalnościach z dużą ilością wystawianych faktur. Na przykład dużym parkingu strzeżonym.

Re: fakturowanie online

PostNapisane: 21 cze 2017, o 10:13
przez Mia32
Z doświadczenia wiem, że taki sposób fakturowania to świetna opcja. Generalnie dzisiaj warto korzystać ze wszelkich dostępnych rozwiązań, które to pomogą nam w usprawnieniu działania firmy. Na pewno jednym z nich może może okazać się system mikropłatności, dostępny w My Bill http://mybill.pl/ . Dzisiaj w zasadzie nikt nie rusza się z domu bez zabrania ze sobą telefonu, dlatego też uiszczanie należności, poprzez wysłanie SMS Premium na pewno spotka się ze sporym entuzjazmem.

Re: fakturowanie online

PostNapisane: 20 lip 2018, o 07:47
przez marom
witam,
ja w domu prowadzę działalność typu marketing internetowy, chcecie się dowiedzieć na czym polega? być może korzystać z niego? lub samemu prowadzić taką firmę jako podstawowy lub dodatkowy zarobek? to polecam zajrzeć tutaj http://dodatkowapraca.eu/ poczytajcie i sprawdźcie się :)