Studia czy kurs?

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Jastrzębia?

Studia czy kurs?

Postprzez marecki » 2 maja 2017, o 20:24

Stoję przed takim wyborem - studia czy kurs? Generalnie na co dzien jestem związany z branżą ekonomiczną. Ostatnio mocno zastanawiałem się nad pewną (nową dla mnie) tematyka i nie bardzo wiem jak poszerzyć swoje kompetencje w zakresie tego tematu. Niby studia jawią mi się jako coś solidniejszego niż kurs (przez sam fakt tego, że jednak trwają zazwyczaj dlużej niż kurs). To oczywiście inwestycja w samorozwój, ale chce wybrac najlepiej jak to możliwe. Z drugiej strony to jest tez inwestycja czasowa. Przy moim tempie życia i obowiązkach - nie wiem czy dam sobie radę. Od moich pierwszych studiów już trochę czasu minęło, to jest jednak trochę inna specyfika i przestawienie się na powrót na tryb życia studenckiego byłoby niewątpliwie wyzwaniem. Na wsb.pl czytałem sporo o tym, że to uczelnia która sprzyja pracującym więc dlatego wybór padł na nioch. No i znalazłam interesujący kierunek: http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/s ... a-skarbowa Administracja skarbowa to jest coś czego właśnie szukałem (wnoszę po opisie), może znacie uczelnie i moglibyście napisać czy faktycznie da się połączyć codzienne obowiązki i naukę wybierając te studia?
marecki

Re: Studia czy kurs?

Postprzez nelsonmurdock » 18 maja 2022, o 12:24

If you can manage it I'll suggest you do both study and courses simultaneously, and if you need help you can get Dissertation Samples and other study-related help from Dissertation Proposal they will definitely help you to lower the burden of your study.
nelsonmurdock

Postprzez AlfieTheo » 5 cze 2022, o 16:19

AlfieTheo

Postprzez AlfieTheo » 6 cze 2022, o 15:55

Hi buddies, it is great written piece entirely defined, continue the good work constantly. Paramount Plus Free Trial
AlfieTheo

Postprzez AlfieTheo » 6 cze 2022, o 16:13

This is a smart blog. I mean it. You have so much knowledge about this issue, and so much passion. You also know how to make people rally behind it, obviously from the responses. Paramount Free Trial
AlfieTheo

Postprzez AlfieTheo » 6 cze 2022, o 16:17

I feel really happy to have seen your webpage and look forward to so many more entertaining times reading here. Thanks once more for all the details. Hulu Free Trial
AlfieTheo

Postprzez AlfieTheo » 6 cze 2022, o 16:19

wow, great, I was wondering how to cure acne naturally. and found your site by google, learned a lot, now i’m a bit clear. I’ve bookmark your site and also add rss. keep us updated. Exipure
AlfieTheo

Postprzez AlfieTheo » 6 cze 2022, o 16:21

This article gives the light in which we can observe the reality. This is very nice one and gives indepth information. Thanks for this nice article. Exipure Review
AlfieTheo

Postprzez AlfieTheo » 6 cze 2022, o 16:23

I have a mission that I’m just now working on, and I have been at the look out for such information How to Start a Blog
AlfieTheo

Postprzez AlfieTheo » 6 cze 2022, o 16:25

Your music is amazing. You have some very talented artists. I wish you the best of success. Peacock Premium Free Trial
AlfieTheo

Następna strona

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes