Drzwi wejściowe

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Jastrzębia?

Drzwi wejściowe

Postprzez boddekk » 27 kwi 2017, o 16:57

Jakie drzwi w dzisiejszych czasach byście polecili do kupna ? Ostatnimi czasy szukałam wiele wskazówek w tym zakresie i wpadłam z polecenia na ofertę, Drzwi z naświetleniem firmy Internorm świetna rzetelna firma w tym zakresie, polecam każdemu !
boddekk

Re: Drzwi wejściowe

Postprzez Mia32 » 4 sie 2017, o 20:44

Ciekawa opcja. Powiem jednak, że jeżeli chodzi o drzwi wejściowe, zanim takowe wybierzemy, warto odwiedzić blog budowlany MGProjekt. Dowiemy się tam bowiem, na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę, wybierając takie element do naszego domu- sama czytałam artykuł na ten temat z dużą uwagą. W końcu jakby nie patrzeć, to drzwi wejściowe odpowiadają nie tylko na stronę wizualną naszego domu, ale też dzięki nim możemy ograniczyć straty ciepła.
Mia32

Re: Drzwi wejściowe

Postprzez marom » 18 lip 2018, o 11:23

witam,
ja szukałam dobrego oświetlenia drzwi wejściowych , tutaj https://askdom.pl/baza-firm/dekoracja/oswietlenie/ znalazłam dobrą bazę sklepów oświetleniowych - jestem bardzo zadowolona, szybko i sprawnie odnalazłam sklep i kupiłam odpowiednią lampę
marom

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes