Strona 1 z 1

gry

PostNapisane: 27 lis 2022, o 22:58
przez Kalina775
Witam, mój chłopak niedługo będzie miał urodziny. Jego pasją są gry komputerowe, więc w tym roku postanowiłam sprawić mu jakiś prezent z tym związany. Co sądzicie o takim pomyśle kupna kierownicy do gry? Nie znam się na tym, ale znalazłam pomocny artykuł https://www.gram.pl/artykul/gaz-do-dech ... ce-do-gier , w którym wszystko jest opisane co i jak. Dajcie znać co sądzicie.

Re: gry

PostNapisane: 2 gru 2022, o 14:23
przez Jjohansa
Cześć chłopaki. To bardzo dobry pomysł, aby go wypróbować, ponieważ jest to bardzo łatwy sposób na zarabianie pieniędzy online w domu. Polecam sprawdzić jedno źródło zanim zaczniesz, to dzięki tej stronie dowiesz się, która drużyna gra znacznie lepiej niż jakakolwiek inna.

Re: gry

PostNapisane: 28 gru 2022, o 07:07
przez emma
Jako rodzic mam mieszane uczucia na temat tego, czy gry są szkodliwe. Z jednej strony to na pewno świetna zabawa, a z drugiej potrafią być zbyt absorbujące i kompletnie odciągać dziecko od rzeczywistości. Jednym z najbardziej widocznych skutków ubocznych jest w konsekwencji brak aktywności fizycznej. O innych wadach gier komputerowych możecie przeczytać też na stronie https://www.casfera.pl/czy-gry-komputer ... a-dziecka/. Ja aby zminimalizować te negatywne skutki, zawsze staram się ustanowić zdrowe granice dotyczące czasu na granie. Moje dziecko wie, że zawsze powinno mieć czas na zabawę poza komputerem. Zawsze sprawdzam też, czy gry, którymi interesuje się moje dziecko, są odpowiednie dla jego wieku i nie zawierają nieodpowiednich treści. Czy w Waszym przypadku wygląda to podobnie? Jakie macie zdanie na temat grających dzieciaków?