Polecany krem do skóry wrażliwej?

Ciekawostki i plotki z regionu. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach

Polecany krem do skóry wrażliwej?

Postprzez Donovan17 » 4 mar 2021, o 15:22

Hej, jakie kosmetyki stosujecie na delikatną, wrażliwą skórę? Macie może coś sprawdzonego? Przyznam, że szukam już od dłuższego czasu czegoś, co pomogłoby mi zregenerować twarz i dłonie.
Donovan17

Re: Polecany krem do skóry wrażliwej?

Postprzez Kosmitka334 » 4 mar 2021, o 16:04

Wypróbuj zatem koniecznie krem antyseptyczny Himalaya. Przyznam, że słyszałam o nim bardzo dobre opinie i sam również chyba muszę zacząć go stosować.
Kosmitka334

Re: Polecany krem do skóry wrażliwej?

Postprzez emma » 13 gru 2021, o 10:16

Muszę przyznać, że wrażliwa skóra, to temat dla mnie. To wszystko dlatego, że taka właśnie występuje u mnie. Przyznam, że długo szukałam odpowiedniej pielęgnacji. Jeżeli także was dotyczy to zagadnienie, to polecam zajrzeć do tego https://bio-oil.com.pl/pielegnujemy-sko ... dzialania/ artykułu w sieci. Nie tylko wyjaśniają tam, jak ją pielęgnować, ale także skąd bierze się wrażliwość. Sama wprowadziłam kilka zmian do swojej codziennej rutyny i widzę pozytywne zmiany! Jak wy dbacie o taką skórę? Pozdrawiam!
emma

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc